druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

GRAWEROWANE GADZETY

b_240_200_16777215_00_images_20170421_061146.jpgAkcesoria z własnym nadrukiem to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla firm, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność. Taki upominek nie tylko wzbudzi pozytywne emocje w odbiorcy, ale również będzie stanowił nośnik reklamy. Właśnie dlatego jakość wykonania jest tak ważna - tylko użytkowany produkt spełnia swoje główne zadanie. Proponowane przez nas towary posiadają doskonałe parametry użytkowe. Stawiamy na różnorodność oraz korzystne ceny.

Dzięki współpracy z największymi producentami długopisów i zestawów piśmienniczych w kraju oferujemy szeroki wybór tego taniego i jakże przydatnego elementu reklamowego w obfitej gamie różnych modeli i kolorystyce. Dodatkowo oferujemy znakowanie i personalizację za pomocą grawerowania laserwoego. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą długopisów na stronie www.kolekcja-millenium.pl

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.