druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

LITERY 3D

b_240_200_16777215_00_images_20161211_224915.jpg

Reklama wykorzystująca litery 3D to bardzo efektowny i skuteczny rodzaj przekazu. Wykonujemy zarówno litery przestrzenne, cyfry i szyldy 3D. Posiadamy doskonale zaopatrzony park maszynowy, który pozwala nam na podejmowanie się wymagających realizacji i nietypowych projektów na litery przestrzenne. Z powodzeniem tworzymy trwałe i ekonomiczne litery blokowe, w tym również napisy 3D wykonane ze styroduru, ciętego ploterem termicznym. Głównym powodem, dla którego warto wybrać reklamę przestrzenną, jest jej niska cena i niesamowite możliwości. Odpowiednio zaadaptowana grafika przestrzenna gwarantuje bardzo atrakcyjną i zauważalną reklamę – napisy 3D wyglądają doskonale zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku. Decydując się na litery 3D, wybierają Państwo wyjątkowo trwałą i przynoszącą szybkie efekty formę promocji.

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.