druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

OKLEJANIE WITRYN

b_240_200_16777215_00_images_20211211_101629.jpg

Sklepowe witryny można wykorzystać na dwa sposoby: Po pierwsze, do prezentowania przechodniom (czyli potencjalnym klientom) wnętrza salonu – ma to duże znaczenie m.in. w szeroko pojętej branżach beauty czy motoryzacyjnej. Nie wszyscy przedsiębiorcy jednak chcą, aby wnętrze ich salonów było widoczne. W takich sytuacjach doskonałą alternatywą są witryny reklamowe przygotowane konkretnie pod podane przez Ciebie wymiary oraz oczekiwania. Możemy zaproponować Ci różnorodne rozwiązania. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji dobierzemy dokładnie takie rozwiązanie, które okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.