druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

SZYLDY- TABLICE

b_240_200_16777215_00_images_20201129_181734.jpg

Nawet najskuteczniejsza reklama okaże się mało skuteczna, jeżeli Twoja firma nie będzie odpowiednio oznakowana. W tym celu fantastycznie sprawdzają się szeroko pojęte tablice oraz szyldy. Można je wykorzystywać zarówno do działań marketingowych (jako umieszczone w kluczowych miejscach miasta szyldy reklamowe informujące o położeniu Twojej firmy), jak i w formie wskazówek dotyczących dojazdu czy poruszania się po budynku. Można umieścić je na drzwiach, elewacji czy na zewnętrznych stojakach. Pylony czy billboardy to konstrukcje wielkoformatowe, których grafika jest czytelna ze znacznej odległości. Tablice reklamowe oraz informacyjne ułatwią Twoim klientom znalezienie siedziby firmy.

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.