druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

KUBKI Z NADRUKIEM

Realizujemy zlecenia dla firm, które szukają ciekawych sposobów na promowanie swojego asortymentu oraz usług poprzez upominki takie jak kubki reklamowe. Pracujemy dla większych i mniejszych firm z całego kraju . Dlaczego kubki ? Kubek z nadrukiem reklamowym jest najlepszym i najpowszechniej używanym nośnikiem firmowego loga, grafiki czy hasła firmowego. Nie ma bowiem osoby, która by nie korzystała z kubka każdego dnia tak w pracy, jak i w domu. Na kubkach drukujemy Państwa logo, hasła reklamowe, grafikę, zdjęcia itd. 

 

 

   

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.